Кріплення настільне для 2-х моніторів BRATECK LDT66-C02V 17"-32" Black
Регулювання: нахил
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 32"
Максимальне навантаження: 9 кг
Кут нахилу: ±45°
Кути повороту: ±90°
VESA: 75 × 75
100 × 100
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 116 × 146 × 957 мм
Колір: чорний
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 32"
Максимальне навантаження: 9 кг
Кут нахилу: ±45°
Кути повороту: ±90°
VESA: 75 × 75
100 × 100
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 116 × 146 × 957 мм
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Тип | Кронштейн |
| Виробник | Brateck |
| Тип | Настільне |
| Навантаження | До 9 кг |
| Колір | Чорний |
| VESA | 75 x 75 мм, 100 x 100 мм |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.