Монітор PHILIPS (49M2C8900/00)
Діагональ екрану: 49"
Максимальна роздільна здатність: 5120 × 1440
Співвідношення сторін: 32:9 Тип матриці: OLED
Час відгуку: 0.03 мс Поверхня екрану: матова Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 15000000 :1
Частота оновлення: 240 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...388 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...240 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 ° ;
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB:&153.1 % Adobe RGB:125.2 %
DCI-P3: 99%
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 7.5 Вт, підсилювач 15 Вт Ергономіка: регулювання по висоті Кут нахилу: -5...15 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 163 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 1195 × 369 × 181 мм
Розміри: 1195 × 544 × 359 мм
Вага (без підставки): 10.82 кг Вага: 13.96 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 5120 × 1440
Співвідношення сторін: 32:9 Тип матриці: OLED
Час відгуку: 0.03 мс Поверхня екрану: матова Яскравість дисплея : 250 кд/м²
Контрастність: 15000000 :1
Частота оновлення: 240 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...388 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...240 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 ° ;
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
DisplayHDR 400
sRGB:&153.1 % Adobe RGB:125.2 %
DCI-P3: 99%
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 7.5 Вт, підсилювач 15 Вт Ергономіка: регулювання по висоті Кут нахилу: -5...15 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 163 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 1195 × 369 × 181 мм
Розміри: 1195 × 544 × 359 мм
Вага (без підставки): 10.82 кг Вага: 13.96 кг Колір рамки: чорний
| Технології покращення зображення | Flicker-Free |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Модифікація | 49M2C8900/00 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Philips |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Білий |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 32:9 |
| Діагональ монітора | 49 |
| Роздільна здатність екрану | 5120x1440 |
| Тип матриці | OLED |
| Підтримка 3D | ні |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.