Кріплення ТВ поворотне Hama TV-WB, AR-1, 19-48", чорний (00118100) (00118100)
Для телевізорів з діагоналлю екрана від 48 до 122 см (19" до 48").
Оптимальне розташування дисплея в кожній кімнаті.
Підтримує всі стандарти VESA до 200 x 200.
Регульований нахил до +5/-12°.
Діапазон повороту на 3 петлях: до 180°.
| Кількість з',єднань | 2 |
| Матеріал | сталь |
| Максимальна вантажопідйомність | 20 кг |
| Максимальна відстань від стіни | 22.2 cm |
| Мінімальна відстань від стіни | 5.6 cm |
| обертання | - |
| Поворотний діапазон | 180 ° |
| Нахил +/- | 5 / 12 ° |
| Зовнішній розмір (висота) | 22 cm |
| Зовнішній розмір (ширина) | 23 cm |
| Монтажна пластина (довжина) | 16.5 cm |
| Монтажна пластина (ширина) | 6.6 cm |
| VESA (від-до) | 75x75 - 200x200 |
| Рекомендований розмір екрану | 81 - 165 cm (32"- 65") |
| В наявності | Так |
| Тип | Кріплення |
| Виробник | HAMA |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.