CCTV camera DAHUA DH-HAC-HDW1200TP-IL-A (3.6) (DH-HAC-HDW1200TP-IL-A (3.6mm ))
Форм-фактор: купольна
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: F2.0
Світлочутливість: 0.001 люкс
Кут огляду по горизонталі: 83 °
Кут огляду по вертикалі: 48 °
Кут огляду по діагоналі: 105 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Підсвічування, до: 40 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Розширені функції: детектор руху
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутній Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40. ..60 °C
Макс. робоча вологість: 95% Макс. споживана потужність: 4 Вт Живлення: DC 12 В Кріплення об'єктива: M12 Розміри: 106 × 99.2 мм
Вага: 450 г
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 3.6 мм
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: F2.0
Світлочутливість: 0.001 люкс
Кут огляду по горизонталі: 83 °
Кут огляду по вертикалі: 48 °
Кут огляду по діагоналі: 105 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Підсвічування, до: 40 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Розширені функції: детектор руху
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутній Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40. ..60 °C
Макс. робоча вологість: 95% Макс. споживана потужність: 4 Вт Живлення: DC 12 В Кріплення об'єктива: M12 Розміри: 106 × 99.2 мм
Вага: 450 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 40 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.