Навушники XTRIKE ME GH-904 Black, Mini jack 3.5 мм + USB, накладні, з мікрофоном, пі (6932391924471) (6932391924471)
XTRIKE ME GH-904 ігрова гарнітура, забезпечує глибокий резонуючий бас і кристально чіткі високі і середні частоти. Завдяки цьому звук буде об"ємним і надзвичайно реалістичним, так що геймер отримає більше задоволення від віртуальних битв і зможе своєчасно виявити своїх супротивників.
Максимальний комфорт м"які амбушюри виготовлені з дихаючого матеріалу, вони не дозволяють шкірі потіти при тривалому носінні і захищають від зовнішніх шумів. Легке наголов"я з автоматичним регулюванням гарантує чудову посадку.
Мікрофон дає можливість спілкуватися з товаришами по команді, віддавати накази, просити поради і обговорювати подальші дії.
Яскраве підсвічування дозволяє користуватися гарнітурою в темряві.
| Интерфейс | USB |
| Диапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Чувствительность | 98±3dB |
| Длинна кабеля | 2м |
| Подсветка | RGB |
| Совместимость | Windows 8, Windows 10, Windows 11, Linux та Mac |
| Диаметр динамика | 50мм |
| Сопротивление | 20 Ом |
| Микрофон | φ6*5мм |
| Гарантийный срок | 1 год |
| Количество в коробе | 20шт |
| Артикул | GH-904 |
| В наявності | Так |
| Виробник | Xtrike |
| Тип | Навушники |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
Навушники ColorWay HyperBlast RGB, Black, 2x3.5 мм, мікрофон, динаміки 50 мм, RGB підсв (CW-HPG05BK)
Арт: CW-HPG05BK
Код: 985754
Навушники ColorWay FireStrike RGB, Black, 3.5 мм, мікрофон, динаміки 40 мм, RGB підсвіч (CW-HPG04BK)
Арт: CW-HPG04BK
Код: 985752
Навушники Havit H2048U Plug USB 7.1, Black/Green, USB, поворотний мікрофон, 30 Ом, 90 (HV-H2048U-BN)
Арт: HV-H2048U-BN
Код: 985748
Беспроводные наушники Baseus Bass BS2 Lite True orange (A0010A09)
Арт: A0010A09
Код: 982349
Беспроводные наушники Baseus Bass BS2 Lite True white (A0010A03)
Арт: A0010A03
Код: 982348
Гарнітура Trust GXT415SM Zirox Superman edition, 3.5мм, синій (25738)
Арт: 25738
Код: 979779
Навушники Bluetooth Redmi Buds 8 Active, Black, мікрофон, 32 Ом, ANC, 475 мА·год, час робо (1191119)
Арт: 1191119
Код: 979512
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.