Apple Studio Display - Standard Glass - Tilt- and Height-Adjustable Stand,Model A2525 (MK0Q3GU/A)
| Тип монітора | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 600 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | не задано |
| Модифікація | MK0Q3GU/A |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Apple |
| HDMI | ні |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | ні |
| DisplayPort USB-C | так |
| Web-камера | так |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Білий |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підтримка 3D | ні |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 5120x2880 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.