Смартфон SIGMA MOBILE X-treme PQ55 6/64GB Black (PQ55 BLACK) (X-treme PQ55 BL)
Операційна система: Android
Технології зв'язку: GSM (2G)
HSPA (3G)
LTE (4G)
Процесор: MediaTek MT6762 Helio P22 (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53)
Кількість ядер процесора: 8
Графічний прискорювач: PowerVR GE8320
Дисплей: 6.53 "
Роздільна здатність дисплея: 1600 × 720 (HD+)
Частота оновлення дисплея: 60 Гц
Щільність пікселів: 269 ppi
Тип дисплею: IPS
Захисне скло: Corning Gorilla Glass 3
Об'єм внутрішньої пам'яті: 64 ГБ
Об'єм оперативної пам'яті: 6 ГБ
Основна камера: 3 модулі
Тип камерних модулів: стандартний
ширококутний датчик глибини Додаткові функції камери: автофокус Роздільна здатність основної камери: 20 Мп Роздільна здатність селфі-камери: 5 Мп 5 Мп Особливості оптики: тильні камери 20 Мп + 8 Мп + 0.3 Мп
Тип спалаху: LED
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.0
NFC: є
Інтернет:4G-LTE
3G
EDGE
GPRS
Порти: USB Type-C
mini-jack 3.5 мм<
Навігація: GPS GPS Assisted GPS (A-GPS) ГЛОНАСС Galileo Beidou цифровий компас Звук: моно- динамік Датчики: акселерометр (G-сенсор) гіроскоп магнітометр освітленості наближення Слот для карти пам'яті: комбінований Nano-SIM /Micro-SD
Макс. об'єм карти пам'яті: 512 ГБ
Біометрична автентифікація: nbsp;система розпізнавання обличчя
сканер відбитків пальців
Кількість підтримуваних SIM-карт: 2
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Ємність акумулятора: 15000 мА·ч
Підтримка бездротової зарядки: ні
Підтримка швидкої зарядки: 18 Вт
Матеріал корпусу:
Стандарт захисту: IP68
Особливості захисту: витримує занурення у воду на глибину до 1.5 м протягом 30 хвилин
Розміри: 85 × 176 × 23 мм
Вага: 458 г Колір: чорний
Технології зв'язку: GSM (2G)
HSPA (3G)
LTE (4G)
Процесор: MediaTek MT6762 Helio P22 (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53)
Кількість ядер процесора: 8
Графічний прискорювач: PowerVR GE8320
Дисплей: 6.53 "
Роздільна здатність дисплея: 1600 × 720 (HD+)
Частота оновлення дисплея: 60 Гц
Щільність пікселів: 269 ppi
Тип дисплею: IPS
Захисне скло: Corning Gorilla Glass 3
Об'єм внутрішньої пам'яті: 64 ГБ
Об'єм оперативної пам'яті: 6 ГБ
Основна камера: 3 модулі
Тип камерних модулів: стандартний
ширококутний датчик глибини Додаткові функції камери: автофокус Роздільна здатність основної камери: 20 Мп Роздільна здатність селфі-камери: 5 Мп 5 Мп Особливості оптики: тильні камери 20 Мп + 8 Мп + 0.3 Мп
Тип спалаху: LED
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.0
NFC: є
Інтернет:4G-LTE
3G
EDGE
GPRS
Порти: USB Type-C
mini-jack 3.5 мм<
Навігація: GPS GPS Assisted GPS (A-GPS) ГЛОНАСС Galileo Beidou цифровий компас Звук: моно- динамік Датчики: акселерометр (G-сенсор) гіроскоп магнітометр освітленості наближення Слот для карти пам'яті: комбінований Nano-SIM /Micro-SD
Макс. об'єм карти пам'яті: 512 ГБ
Біометрична автентифікація: nbsp;система розпізнавання обличчя
сканер відбитків пальців
Кількість підтримуваних SIM-карт: 2
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Ємність акумулятора: 15000 мА·ч
Підтримка бездротової зарядки: ні
Підтримка швидкої зарядки: 18 Вт
Матеріал корпусу:
Стандарт захисту: IP68
Особливості захисту: витримує занурення у воду на глибину до 1.5 м протягом 30 хвилин
Розміри: 85 × 176 × 23 мм
Вага: 458 г Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Тип | Мобільний телефон |
| Виробник | Sigma |
| Ємність аккумулятору | 15000 mAh |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Покоління зв'язку (2G / 3G / 4G) | не задано |
| Операційна система | Android OS |
| Процесор | MediaTek MT6762 Helio P22 |
| Функції камери | не задано |
| Розширення пам'яті | Nano-SIM/Micro-SD |
| Діагональ екрану | 6.53 " |
| Вбудовані датчики | не задано |
| Основна камера | 20 Mpx |
| Бездротові підключення | не задано |
| Організатор | не задано |
| Клас телефону | не задано |
| Колір | Black |
| Мультимедіа | не задано |
| Навігація | не задано |
| Особливості | не задано |
| Управління викликами | не задано |
| Повідомлення | не задано |
| Тип дисплея | IPS |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Розміри (мм) | 85×176×23 мм |
| Роздільна здатність екрану | 1600 × 720 (HD+) |
| Вага | 458 г |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Вбудована пам'ять | 64 Gb |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарти зв'язку (GSM) | не задано |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Кількість ядер | 8 core |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 18 міс. |
| Тип корпусу | Моноблок |
| Колір моб | Чорний |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.