Ceiling mount for TV GEMBIRD CM-70ST-01 32''-70'' Black (up to 50 kg )
Регулювання: нахил
поворот
висота
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 50 кг
Кут нахилу: +5°/-25°
Кути повороту: ±30°
VESA: 100 × 100
100 × 200
200 × 100
200 × 200
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 1783 × 450 × 180 мм
Вага: 5.27 кг Колір: чорний
поворот
висота
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 50 кг
Кут нахилу: +5°/-25°
Кути повороту: ±30°
VESA: 100 × 100
100 × 200
200 × 100
200 × 200
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 1783 × 450 × 180 мм
Вага: 5.27 кг Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | Gembird |
| Colour | The black |
| VESA | max - 400mm x 400mm |
| Type of | Ceiling |
| Load | Up to 50 kg |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.