Wall mount for 3 monitors GEMBIRD MA-WA3-01 17"-27" Gray
Регулювання: нахил
поворот
Pivot
висота
Сумісність (макс. діагональ): 27"
Максимальне навантаження: 21 кг
Кут нахилу: ±10°
Кути повороту: ±180°
VESA: 75 × 75
100 × 100
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 1440 × 700 × 665 мм
Вага: 7.7 кг Колір: сірий
поворот
Pivot
висота
Сумісність (макс. діагональ): 27"
Максимальне навантаження: 21 кг
Кут нахилу: ±10°
Кути повороту: ±180°
VESA: 75 × 75
100 × 100
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 1440 × 700 × 665 мм
Вага: 7.7 кг Колір: сірий
| В наявності | Так |
| Type of | Bracket |
| Manufacturer | Gembird |
| Type of | Outdoor, mobile |
| Load | Up to 21 kg |
| Colour | Gray |
| VESA | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.