Кріплення настінне для ТБ GEMBIRD WM-42F-04 23"-42" Black
Регулювання: відсутні
Сумісність (макс. діагональ): 42"
Максимальне навантаження: 35 кг
VESA: 50 × 50
75 × 75
100 × 100
200 × 100
200 × 200
Відстань від площини кріплення: 20.5 мм
Розміри: 20.5 × 265 × 222 мм
Вага: 0.55 кг Колір: чорний
Сумісність (макс. діагональ): 42"
Максимальне навантаження: 35 кг
VESA: 50 × 50
75 × 75
100 × 100
200 × 100
200 × 200
Відстань від площини кріплення: 20.5 мм
Розміри: 20.5 × 265 × 222 мм
Вага: 0.55 кг Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Тип | Кронштейн |
| Виробник | Gembird |
| Тип | Настінний |
| Навантаження | До 35 кг |
| Колір | Чорний |
| VESA | 200mm x 200mm |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.