Кріплення настінне для ТБ GEMBIRD WM-42ST-02 23"-42" Black
Регулювання: нахил
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 42"
Максимальне навантаження: 30 кг
Кут нахилу: +3°/-10°
Кути повороту: ±90°
VESA: 100 × 100
200 × 100
200 × 200
Відстань від площини кріплення: 56...415 мм
Розміри: 415 × 230 × 278 мм
Вага: 2.14 кг
Колір: чорний
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 42"
Максимальне навантаження: 30 кг
Кут нахилу: +3°/-10°
Кути повороту: ±90°
VESA: 100 × 100
200 × 100
200 × 200
Відстань від площини кріплення: 56...415 мм
Розміри: 415 × 230 × 278 мм
Вага: 2.14 кг
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Тип | Кронштейн |
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| VESA | 200mm x 200mm |
| Тип | Настінний |
| Навантаження | До 30 кг |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.