Кріплення настінне для ТБ GEMBIRD WM-42T-03 23"-42" Black
Регулювання: нахил
Сумісність (макс. діагональ): 42"
Максимальне навантаження: 25 кг
Кут нахилу: +3°/ -12°
VESA: 75 × 75
100 × 100
200 × 100
200 × 200
Відстань від площини кріплення: 37 мм
Розміри: 243 × 240 × 36 мм
Вага: 0.97 кг Колір: чорний
Сумісність (макс. діагональ): 42"
Максимальне навантаження: 25 кг
Кут нахилу: +3°/ -12°
VESA: 75 × 75
100 × 100
200 × 100
200 × 200
Відстань від площини кріплення: 37 мм
Розміри: 243 × 240 × 36 мм
Вага: 0.97 кг Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Тип | Кронштейн |
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| VESA | 200mm x 200mm |
| Тип | Настінний |
| Навантаження | До 25 кг |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.