Кріплення настінне для ТБ GEMBIRD WM-55F-04 32"-55" Black
Регулювання: відсутні
Сумісність (макс. діагональ): 55"
Максимальне навантаження: 35 кг
VESA: 200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 400
Відстань від площини кріплення: 20,5 мм Розміри: 20.5 × 465 × 422 мм
Вага: 0.75 кг Колір: чорний
Сумісність (макс. діагональ): 55"
Максимальне навантаження: 35 кг
VESA: 200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 400
Відстань від площини кріплення: 20,5 мм Розміри: 20.5 × 465 × 422 мм
Вага: 0.75 кг Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Тип | Кронштейн |
| Виробник | Gembird |
| Тип | Настінний |
| Навантаження | До 35 кг |
| Колір | Чорний |
| VESA | max - 400mm x 400mm |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.