Кріплення настінне для ТБ GEMBIRD WM-70F-02 37"-70" Black
Регулювання: відсутні
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 40 кг
VESA: 200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 400
600 × 400
Відстань від площини кріплення: 22 мм
Особливості: вбудований рівень Розміри: 22 × 643 × 431 мм
Вага: 1 кг
Колір: чорний
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 40 кг
VESA: 200 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 400
600 × 400
Відстань від площини кріплення: 22 мм
Особливості: вбудований рівень Розміри: 22 × 643 × 431 мм
Вага: 1 кг
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Тип | Кронштейн |
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| VESA | max - 600mm x 400mm |
| Тип | Настінний |
| Навантаження | До 40 кг |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.