Кріплення настінне для ТБ GEMBIRD WM-80ST-05 37"-80" Black
Регулювання: нахил
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 80"
Максимальне навантаження: 50 кг
Кут нахилу: +3°/-15°
Кути повороту: ±90°
VESA: 200 × 200
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
600 × 400
Відстань від площини кріплення: 76...620 мм
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 620 × 685 × 425 мм
Вага: 7.3 кг
Колір: чорний
поворот
Сумісність (макс. діагональ): 80"
Максимальне навантаження: 50 кг
Кут нахилу: +3°/-15°
Кути повороту: ±90°
VESA: 200 × 200
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
600 × 400
Відстань від площини кріплення: 76...620 мм
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 620 × 685 × 425 мм
Вага: 7.3 кг
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Тип | Кронштейн |
| Виробник | Gembird |
| Тип | Настінний |
| Навантаження | До 50 кг |
| Колір | Чорний |
| VESA | max - 600mm x 400mm |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.