Mobile phone SIGMA MOBILE X-style 34 NRG Type-C Black (X-style 34 NRG TYPE-C BLK)
Стандарти зв'язку: GSM 850/900/1800/1900
Підтримка повідомлень: SMS
MMS
Кількість підтримуваних SIM-карток: 2
Тип SIM-карти: &Nbsp;Nano-SIM
Діагональ дисплея: 2.4"
Роздільна здатність дисплея: 320 × 240
Тип матриці: TFT
Процесор: Mediatek MTK6261D
Слот для картки пам'яті: Micro-SD Макс. об'єм підтримуваної карти пам'яті: 32 ГБ
Камера: 0.3 Мп
Особливості: FM-радіо
вбудований ліхтарик
Порти та інтерфейси: USB-C
Bluetooth
mini-jack 3.5 мм
Інтернет: відсутня
Акумулятор: Li-Ion 4050 мА·ч
Час роботи в режимі розмови, до: 60 год
Час роботи в режимі очікування, до: 960 год
Матеріал корпусу: пластик
Колір: чорний
Розміри: 55 × 125 × 15 мм
Вага: 138 г
Підтримка повідомлень: SMS
MMS
Кількість підтримуваних SIM-карток: 2
Тип SIM-карти: &Nbsp;Nano-SIM
Діагональ дисплея: 2.4"
Роздільна здатність дисплея: 320 × 240
Тип матриці: TFT
Процесор: Mediatek MTK6261D
Слот для картки пам'яті: Micro-SD Макс. об'єм підтримуваної карти пам'яті: 32 ГБ
Камера: 0.3 Мп
Особливості: FM-радіо
вбудований ліхтарик
Порти та інтерфейси: USB-C
Bluetooth
mini-jack 3.5 мм
Інтернет: відсутня
Акумулятор: Li-Ion 4050 мА·ч
Час роботи в режимі розмови, до: 60 год
Час роботи в режимі очікування, до: 960 год
Матеріал корпусу: пластик
Колір: чорний
Розміри: 55 × 125 × 15 мм
Вага: 138 г
| В наявності | Так |
| Type of | Mobile phone |
| Manufacturer | Sigma |
| Wireless connections | не задано |
| Organizer | не задано |
| Phone class | не задано |
| Colour | Black |
| Multimedia | не задано |
| Navigation | не задано |
| Special features | не задано |
| Call management | не задано |
| Messages | не задано |
| Display type | IPS |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Dimensions (mm) | 55 × 125 × 15 |
| Screen resolution | 320 × 240 |
| Weight | 138 grams |
| The number of SIM-cards | 2 SIM |
| Form factor | Monoblock |
| SIM card format | Nano |
| Body material | Plastic |
| Communication Standards (GSM) | не задано |
| Front-camera | Missing |
| Battery capacity | 4050 mAh |
| Communication generation (2G / 3G / 4G) | не задано |
| Operating system | no OS |
| Camera features | не задано |
| Memory expansion | Micro-SD |
| Screen diagonal | 2.4" |
| Built-in sensors | не задано |
| Main camera | 0.3 Mpx |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Type of shell | Monoblock |
| Color mob | The black |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.