Акустична система REAL-EL S-170 6Вт Black (EL121100013)
Саундбар REAL-EL S-170 є чудовою альтернативою традиційним колонкам, адже це якісна звукова панель для прослуховування музики та озвучування аудіо, відео контенту.
Вона оснащена вбудованим підсилювачем, кабелем живлення і сигнальними кабелями, що дозволяє підключати її майже до будь-яких джерел аудіосигналу. Живлення саундбару здійснюється через USB-порт 5V DC, що робить його легким у використанні, а стильне підсвічування доповнить Ваш інтер'єр.
Акустична система REAL-EL S-170 зазвичай зручно розміщується під монітором та є ідеальним рішенням для сучасних просторів.
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Real-El |
| Тип | Акустична система |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | mini-jack 3.5 mm |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.