Акустична система REAL-EL S-420 Black (EL121200011)
Акустична система REAL-EL S-420 – це надійне, багатофункціональне та стильне рішення для вашого аудіо контенту.
Чисте та потужне звучання системи забезпечують два динаміки. Система також оснащена роз'ємами для підключення навушників і мікрофона, що робить її ідеальною для перегляду фільмів, прослуховування музики або спілкування в іграх, а також дозволить користувачам насолоджуватися музикою або іншим аудіо контентом не заважаючи оточуючим. Глянцеві передні панелі акустичної системи надають стильного вигляду і роблять її гармонійною частиною будь-якого інтер'єру. Вбудований модуль Bluetooth REAL-EL S-420 дозволяє програвати ваші улюблені треки, мікси та подкасти зі смартфонів та планшетів .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Виробник | Real-El |
| Тип | Акустична система |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 28 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.