Монітор BENQ SW272Q (9H.LLPLB.QBE)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
sRGB: 100 %
Adobe RGB: 99% DCI-P3: 98% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 1 × USB-C 3.1
2 × USB 3.1 Ергономіка: регулювання по висоті орієнтація пейзаж/портрет (Pivot) Кут нахилу: -5...20 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 160 Вт Енергоспоживання (стандарт): 25 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки) ): 613.9 × 368.3 × 74.6 мм
Розміри: 613.9 × 451.8...591.8 × 274 мм
Вага (без підставки): 4.92 кг Вага: 8.3 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
sRGB: 100 %
Adobe RGB: 99% DCI-P3: 98% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 1 × USB-C 3.1
2 × USB 3.1 Ергономіка: регулювання по висоті орієнтація пейзаж/портрет (Pivot) Кут нахилу: -5...20 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 160 Вт Енергоспоживання (стандарт): 25 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки) ): 613.9 × 368.3 × 74.6 мм
Розміри: 613.9 × 451.8...591.8 × 274 мм
Вага (без підставки): 4.92 кг Вага: 8.3 кг Колір рамки: чорний
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Н eadphone |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 300 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | HDR 10 |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Модифікація | 9H.LLPLB.QBE |
| Тип | Монітор |
| Виробник | BenQ |
| HDMI | так |
| DisplayPort USB-C | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підсвічування | ні |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.