Монітор HP P22h G5 FHD (64W30AA)
Діагональ екрану: 21.5"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 75 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): : 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...86 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 ° ;
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
1 × VGA
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...23 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 28 Вт Енергоспоживання (стандарт): 14 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 488.4 × 294.3 × 51.2 мм
Розміри: 488.4 × 449.5 × 196.4 мм
Вага: 4.05 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 75 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): : 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...86 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 ° ;
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
1 × VGA
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...23 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 28 Вт Енергоспоживання (стандарт): 14 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 488.4 × 294.3 × 51.2 мм
Розміри: 488.4 × 449.5 × 196.4 мм
Вага: 4.05 кг
Колір рамки: чорний
| Технології покращення зображення | Low Blue Light |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х DisplayPort |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Регулювання нахилу |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Модифікація | 64W30AA |
| Тип | Монітор |
| Виробник | HP |
| HDMI | так |
| VGA | так |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | ні |
| Діагональ монітора | 21,5 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 21-22" |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.