Monitor HP P22h G5 FHD (64W30AA)
Діагональ екрану: 21.5"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 75 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): : 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...86 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 ° ;
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
1 × VGA
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...23 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 28 Вт Енергоспоживання (стандарт): 14 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 488.4 × 294.3 × 51.2 мм
Розміри: 488.4 × 449.5 × 196.4 мм
Вага: 4.05 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 75 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): : 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...86 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 ° ;
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
1 × VGA
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...23 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 28 Вт Енергоспоживання (стандарт): 14 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 488.4 × 294.3 × 51.2 мм
Розміри: 488.4 × 449.5 × 196.4 мм
Вага: 4.05 кг
Колір рамки: чорний
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) DisplayPort |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | 64W30AA |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | HP |
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 21-22" |
| Backlight | Not |
| Monitor diagonal | 21,5 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.