Моноблок ARTLINE Business M63 (M63v21)
Моноблок ARTLINE Business M63 Intel® Celeron® G5905 3.50 GHz/BOX/8Gb DDR4-2666/-/-/-/240GB SSD/-/H410M-ITX/AC/Intel HD/D4 23,8" IPS FullHD 1920*1080 200W Технический паспорт/38міс.(M63v21) .(M63v21)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | Monoblock |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Celeron |
| Number of Cores | 2 |
| Video adapter type | Missing |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.