Акустичні колонки NZXT Gaming Speakers 3" White V2, EU (AP-SPKW2-EU)
Тип акустики : 2.0
Материал корпуса колонок : Дерево
Мощность колонок : 2 х 40 Вт
Наявність ПДК : Нет
Колір колонок : White
Общая мощность : 80 Вт
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Тип | Колонки |
| Виробник | NZXT |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 80 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Білий |
| Харчування | Мережа |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.