Акустична система Aula N-189 2.1 Led USB Black (6948391265070)
Колонки 2.1 AULA N-189 – це 2.1-канальна акустична система з двома динаміками по 3 Вт кожен та активним сабвуфером 5 Вт. Вона забезпечує формування реалістичного чистого звуку з насиченим відтворенням низьких частот. На корпусі передбачені поворотні регулятори для налаштування гучності та басу. Живлення подається від порту USB, що дозволяє підключити колонки AULA N-189 до ПК та іншої сумісної техніки. Ніжки на підставі знижують вібраційну віддачу та запобігають ковзанню. За ґратами розташовані інтегровані світлодіоди RGB, які створюють ефектне багатобарвне освітлення .
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Колонки |
| Виробник | Aula |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 11 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.1 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.