Монітор PHILIPS 32M2C5500W/00
Діагональ екрану: 31.5"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 240 Гц
Час відгуку: 0.5 мс
Час відгуку (MPRT): 0.5 мс
Час відгуку (GtG): 0.5 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: вигнутий
Яскравість дисплея: 500 кд/м²
Контрастність: 4000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...255 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...240 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальне кількість кольорів: 16.7 млн HDR: DisplayHDR 400 sRGB: 122% DCI-P3: 92% Відеороз'єми: 2 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 39 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 700 × 426 × 131 мм
Розміри: 700 × 601 × 320 мм
Вага (без підставки): 6.5 кг Вага: 8.35 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 240 Гц
Час відгуку: 0.5 мс
Час відгуку (MPRT): 0.5 мс
Час відгуку (GtG): 0.5 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: вигнутий
Яскравість дисплея: 500 кд/м²
Контрастність: 4000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...255 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...240 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальне кількість кольорів: 16.7 млн HDR: DisplayHDR 400 sRGB: 122% DCI-P3: 92% Відеороз'єми: 2 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 39 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 700 × 426 × 131 мм
Розміри: 700 × 601 × 320 мм
Вага (без підставки): 6.5 кг Вага: 8.35 кг Колір рамки: чорний
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 2 x DisplayPort |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Геймерський |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 500 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | SmartImage |
| Модифікація | 32M2C5500W/00 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Philips |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 31,5 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Тип матриці | VA |
| Підсвічування | ні |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.