Монітор PHILIPS 32BDL4511D/00
Діагональ екрану: 32"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: ADS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 8 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1200 :1
Динамічна контрастність: 500000 :1
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
2 × HDMI
1 × DVI
Аудіороз'єми: вхід
вихід
LAN: Gigabit Ethernet
USB-хаб: 2 × USB 2.0
Вбудовані колонки: 2 × 10 Вт
VESA: 100 × 100 мм
200 × 200 мм Енергоспоживання (макс.): 60 Вт Енергоспоживання (стандарт): 36 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: nbsp; 726.5 × 425.4 × 65.1 мм
Вага: 5.7 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: ADS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 8 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1200 :1
Динамічна контрастність: 500000 :1
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
2 × HDMI
1 × DVI
Аудіороз'єми: вхід
вихід
LAN: Gigabit Ethernet
USB-хаб: 2 × USB 2.0
Вбудовані колонки: 2 × 10 Вт
VESA: 100 × 100 мм
200 × 200 мм Енергоспоживання (макс.): 60 Вт Енергоспоживання (стандарт): 36 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: nbsp; 726.5 × 425.4 × 65.1 мм
Вага: 5.7 кг
Колір рамки: чорний
| VESA | 200mm x 200mm |
| Яскравість | 400 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Н eadphone |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | не задано |
| Тип монітора | Професійний |
| Модифікація | 32BDL4511D/00 |
| Виробник | Philips |
| Тип | Монітор |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | так |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | ні |
| Діагональ монітора | 32 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | ADS |
| Діагональ екрану, дюймів | Більше 30 " |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.