Car navigator Modecom Device FreeWAY CX 7.0 8GB 7" MapFactor EU (NAV-FREEWAYCX70-MF-EU)
GPS Навігатор Modecom Device FreeWay CX 7.0 з потужним чіпом MSTAR GPS та швидкою оперативною пам’яттю забезпечує оптимальне визначення заданого маршруту та точне місце розташування вашого транспортного засобу на ньому. Він оснащений 7-дюймовим сенсорним дисплеєм, який спрощує використання навігації – визначайте маршрут без використання стилуса, екран миттєво реагує на доторки пальців. GPS Навігатор Modecom Device FreeWay CX 7.0 надійно фіксується до панелі автомобіля за допомогою вакуумної присоски.
| В наявності | Так |
| Type of | Car navigator |
| Manufacturer | ModeCom |
| Screen resolution | 800x480 |
| Memory expansion | microSD |
| Built-in memory | 8 Gb |
| RAM size | 256 Mb |
| Connectors | USB, mini-jack 3.5 mm |
| Battery | 950 mAh |
| Dimensions | 174 × 110 × 12.8 mm |
| Operating system | Windows CE |
| CPU | MStar MSB2531 |
| Weight | 250 g |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.