Samsung LCD S27BG400EU 27" black*** Gaming G4B (LS27BG400EUXEN)
Загальні характеристики
Потужність, Вт:
48
Розміри, мм:
614,7x571,1x244,8
Вага, кг:< 5,3
Підтримка VESA-кріплень:
+ (VESA 100)
Примітки: Flicker-Free. Можливість нахилу. Безрамкова конструкція
Товар на сайті бренду : https://www.samsung.com/sg/monitors/gaming/odys...
Потужність, Вт:
48
Розміри, мм:
614,7x571,1x244,8
Вага, кг:< 5,3
Підтримка VESA-кріплень:
+ (VESA 100)
Примітки: Flicker-Free. Можливість нахилу. Безрамкова конструкція
Товар на сайті бренду : https://www.samsung.com/sg/monitors/gaming/odys...
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 400 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| Поверхня екрану | Антивідблиску |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | не задано |
| Тип монітора | не задано |
| Модифікація | LS27BG400EUXEN |
| Виробник | Samsung |
| Тип | Монітор |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.