Монітор PHILIPS 27E1N1300A/00
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Час відгуку (GtG): 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1300 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...115 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 19 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 617 × 357 × 46 мм
Розміри: 617 × 457 × 211 мм
Вага (без підставки): 4.07 кг Вага: 4.49 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Час відгуку (GtG): 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1300 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...115 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 19 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 617 × 357 × 46 мм
Розміри: 617 × 457 × 211 мм
Вага (без підставки): 4.07 кг Вага: 4.49 кг Колір рамки: чорний
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Flicker-Free |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х DisplayPort |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Регулювання нахилу |
| Тип монітора | Безрамковий |
| Модифікація | 27E1N1300A/00 |
| Виробник | Philips |
| Тип | Монітор |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | ні |
| DisplayPort USB-C | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | ні |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.