Інформаційний дисплей 42.5" IIYAMA ProLite (LH4360UHS-B1AG)
Покращіть візуальне спілкування за допомогою LH4360UHS-B1AG і відкрийте нові можливості для свого бізнесу. Цей дисплей високої яскравості 500 кд/м² є потужним бізнес-інструментом, який виводить ваші маркетингові та комунікаційні зусилля на новий рівень. Завдяки ОС Android 11, програмному забезпеченню для керування вмістом iiSignage², функціям Signal FailOver і EShare цей дисплей пропонує простий користувальницький досвід, що спрощує створення, керування та обмін вмістом.
Цей дисплей ELED VA споживає значно менше електроенергії порівняно з DLED IPS, зберігаючи той самий рівень яскравості. Його універсальна орієнтація, елегантний дизайн і надійність 24/7 гарантують бездоганну інтеграцію в будь-яке бізнес-середовище. LH4360UHS -B1AG, безсумнівно, захопить вашу аудиторію та залишить незабутнє враження, незалежно від того, чи використовується він у роздрібній торгівлі, на підприємствах, у закладах гостинності чи освіті.
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 300mm x 400mm |
| Brightness | 500 cd/m 2 |
| Modification | ні |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | IIYAMA |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Not |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | Not |
| Monitor diagonal | 42,5 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | VA |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.