Монітор DELL Video Conferencing P2724DEB (210-BFMZ)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
LAN: Gigabit Ethernet USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...21 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 210 Вт Енергоспоживання (стандарт): 26 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки) ): 611.78 × 415.82 × 59.61 мм
Розміри: 611.78 × 440.79 × 230 мм
Вага (без підставки): 5.65 кг Вага: 8.27 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
LAN: Gigabit Ethernet USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...21 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 210 Вт Енергоспоживання (стандарт): 26 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки) ): 611.78 × 415.82 × 59.61 мм
Розміри: 611.78 × 440.79 × 230 мм
Вага (без підставки): 5.65 кг Вага: 8.27 кг Колір рамки: чорний
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | For video editing |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) Audio combo port |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | 210-BFMZ |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Dell |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Yes |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | LED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.