Мобільний телефон Sigma Comfort 50 Shell Duo Type-C Black (4827798212523)
Мобільний телефон Sigma mobile Comfort 50 Shell Duo Type-C Dual Sim Black (4827798212523), 2.4" (240х320) TN / розкладний / MTK6261D / microSD до 32 ГБ / камера 0.3 Мп / 2G (GSM) / 105x54x19 мм, 104 г / 1000 мАч / чорний
| В наявності | Так |
| Тип | Мобільний телефон |
| Виробник | Sigma |
| Ємність аккумулятору | 1000 mAh |
| Покоління зв'язку (2G / 3G / 4G) | 2G |
| Операційна система | no OS |
| Функції камери | Спалах |
| Розширення пам'яті | MicroSD (TransFlash), до 32 Gb |
| Вбудовані датчики | не задано |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Організатор | Будильник |
| Клас телефону | Мобільні телефони |
| Мультимедіа | Музичний плеєр |
| Навігація | не задано |
| Особливості | не задано |
| Управління викликами | не задано |
| Повідомлення | не задано |
| Тип дисплея | TFT |
| Розміри (мм) | 105x54x19мм |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Вага | 104 грам |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Стандарти зв'язку (GSM) | не задано |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.