Cellphone Sigma mobile X-treme PA68 Black (4827798466612)
X-treme PA68 Wave — захищений кнопковий телефон із рацією та потужним акумулятором
Sigma mobile X-treme PA68 Wave — це захищений телефон, ідеальний для екстремальних поїздок та роботи на прифронтових територіях. Виготовлений із найякісніших матеріалів і наділений сучасним функціоналом, X-treme PA68 Wave не боїться ні поганої погоди, ані технічних завдань. Цей телефон захищений від води, пилу й бруду за стандартом IP68, а також має потужну батарею для максимізації вашої продуктивності, функцію радіозв’язку по рації та сучасний роз’єм USB Type-C для підзарядки. Сьогодні порти USB Type-C можна знайти майже на кожному девайсі, але для кнопкових телефонів це рідкість. Проте не смартфонами єдиними: ми в Sigma mobile віримо в те, що кнопкові телефони ще можуть стати в пригоді багатьом користувачам, тому не слід обділяти їх сучасним функціоналом — особливо таким зручним. Кабель USB Type-C можна вставляти в роз’єм будь-яким боком, тому підключити телефон до зарядки можна швидко й без проблем, навіть якщо у вас поганий зір або навколо темрява. X-treme PA68 Wave оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 2.4” з роздільною здатністю 240х320 точок на дюйм. Корпус телефона виготовлений за допомогою технології подвійного лиття пластику й гуми, що зміцнює X-treme PA68 Wave на випадок падінь і подряпин. За стандартом компанії на клавіатуру нанесені символи для набору українською, англійською та російською мовами.
Завдяки підтримці двох SIM-карт формату nanoSIM телефон працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для карт microSD ємністю до 32 ГБ. Телефонна книга X-treme PA68 Wave дозволяє зберігати 500 контактів у вбудованій пам’яті пристрою й іще 300 — на карті пам’яті. На кожний із контактів, збережених у пам’яті телефона, можна встановити номер, ім’я на 20 знаків, фото й власну мелодію. Контакти можна експортувати й імпортувати.
X-treme PA68 Wave має функцію радіозв’язку по рації, що може стати в нагоді в зонах, де немає мобільного покриття. Завдяки цій функції ваш телефон перетворюється на кишенькову радіостанцію, яка працює на двох дозволених цивільних діапазонах частот 446-446.1 МГц (PMR діапазон) потужністю 0.5 Вт і 433.05-434.79 МГц (LPD діапазон) потужністю 0.01 Вт. А щоб рацію було зручніше використовувати, навіть не витягаючи телефон із кишені, ви можете підключати гарнітуру, яка доступна в комплекті.
Розділ меню “Органайзер” допоможе проводити час із користю й зручністю, адже там є будильник, калькулятор, календар та програма для читання електронних книжок. У розділі “Мультимедіа” є аудіо- й відеоплеєри, камера, галерея, диктофон та FM-радіо, яке можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені. Також Bluetooth дозволяє підключати до X-treme PA68 Wave стереогарнітуру для комфортного прослуховування ваших улюблених треків.
Батарея ємністю 2500 мА*г дозволить вам користуватися X-treme PA68 Wave до двох тижнів. Ви з абсолютним комфортом зможете телефонувати абонентам різних операторів, слухати музику й читати електронні книжки, не хвилюючись про те, що девайс надто швидко розряджається.
Інші корисні функції включають швидкий набір для 8 різних номерів на кнопках від 2 до 9, який подбає про те, щоб ви могли швидко зв’язатися з рідними чи з екстреними службами. Автозапис виклику дає можливість записати важливі розмови, а ще ви можете обрати мелодію виклику з файлів та чути улюблену музику під час вхідних дзвінків.
Також X-treme PA68 Wave дуже зручний для користування в темряві, адже має підсвітку клавіатури. А ліхтарик можна вмикати натисканням і утриманням центральної кнопки, і хоча клавіатура автоматично блокується, ліхтарик все одно можна вмикати й вимикати в будь-який момент.
Ми не забули про вашу безпеку й наділили X-treme PA68 Wave різними захисними функціями. Для увімкнення пристрою можна встановити PIN-код, щоб ніхто, крім власника, не зміг його розблокувати. Також можна встановлювати пароль для SIM-карти. А “Чорний список” і “Білий список” допоможуть вберегтися від шахраїв, адже ці функції дозволяють виклики лише тих абонентів, яких обрали саме ви, та блокують невідомі номери — унікальна функція, що доступна далеко не на всіх смартфонах.
| В наявності | Так |
| Type of | Mobile phone |
| Manufacturer | Sigma |
| Wireless connections | Bluetooth |
| Organizer | Alarm clock |
| Phone class | Protected |
| Multimedia | Video player |
| Navigation | не задано |
| Special features | не задано |
| Call management | не задано |
| Messages | не задано |
| Display type | TFT |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Screen resolution | 240x320 |
| Weight | 175 g |
| The number of SIM-cards | 2 SIM |
| Form factor | Monoblock |
| Internal memory | 32 Mb |
| SIM card format | Nano |
| Communication Standards (GSM) | не задано |
| Battery capacity | 2500 mAh |
| RAM | 32 Mb |
| Communication generation (2G / 3G / 4G) | 2G |
| Operating system | no OS |
| Camera features | не задано |
| Memory expansion | MicroSD (TransFlash), up to 32 Gb |
| Built-in sensors | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Color mob | The black |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.