Монітор AOC Q27G3XMN/BK
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 1000 кд/м²
Контрастність: 4000 :1
Динамічна контрастність : 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...230 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR : DisplayHDR 1000
sRGB: 137.5 %
Adobe RGB: 95.5 %
DCI-P3:&98.5 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -3.5...21.5 °
VESA: 100 × ; 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 46 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 614.4 × 365 × 71.8 мм
Розміри: 614.4 × 533.3 × 302.6 мм
Вага: 5.43 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 1000 кд/м²
Контрастність: 4000 :1
Динамічна контрастність : 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...230 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR : DisplayHDR 1000
sRGB: 137.5 %
Adobe RGB: 95.5 %
DCI-P3:&98.5 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -3.5...21.5 °
VESA: 100 × ; 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 46 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 614.4 × 365 × 71.8 мм
Розміри: 614.4 × 533.3 × 302.6 мм
Вага: 5.43 кг
Колір рамки: чорний
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | не задано |
| Тип монітора | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 1000 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Модифікація | Q27G3XMN/BK |
| Тип | Монітор |
| Виробник | AOC |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підтримка 3D | ні |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Тип матриці | VA |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.