Моноблок ARTLINE Home GL43 (GL43v02Win)
Моноблок ARTLINE Home GL43 Intel (6p+0e)-Core i5-12400 2.5-4.4GHz/BOX/32Gb DDR4-3200 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AC+BT4.0/Windows 11 Pro Standard/480GB M.2 NVMe SSD/-/ASUS PRO H610T2/Intel HD/GL40 23,8" IPS FullHD 1920*1080 120W Pivot Технический паспорт/38міс.(GL43v02Win) .(GL43v02Win)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Type of | Monoblock |
| CPU | Intel Core i5-12xxx |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 32 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.