Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 (83DV0099RA)
Процесор: Intel Core i5-13450HX (10-ядерний, 2.4-4.6 ГГц)
Вбудована графіка: Intel UHD Graphics (16 EU) Дискретна графіка: nbsp; nVidia GeForce RTX 4050 6 ГБ GDDR6
Діагональ екрану: 15.6 Тип матриці: IPS Яскравість екрану: 300 нит Роздільна здатність екрана: 19.12 × 1080 (FullHD)
Частота оновлення екрана: 144 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: nVidia G-Sync
Колірне охоплення: 100% sRGB
Поверхня екрану: антибликова
Оперативна пам'ять: 16 ГБ
Тип пам'яті: DDR5-4800
Кількість слотів для пам'яті: 2
Макс. підтримуваний об'єм пам'яті: 32 ГБ
Ємність SSD: 512 ГБ Тип SSD: M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Оптичний привід: відсутній
LAN: 1 × Gigabit Ethernet (RJ-45)
Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth: 5.2 Роз'єми USB/Thunderbolt: 3 × USB 3.1
1 × USB-C 3.2 Gen 2
Кардрідер: відсутня
Відеопорти: 1 × HDMI
Веб-камера: Full HD 1080p with E-shutter Аудіочіпсет: Realtek ALC3287 Акустика: Nahimic Audio, 2 x 2W Мікрофон: Nbsp; стерео
Аудіопорти: комбо-роз'єм для навушників/мікрофона
Клавіатура: кнопкова з цифровим блоком
Розкладка клавіатури: латиниця
українська
Підсвітка клавіа LED
Вказівний пристрій: сенсорна панель (тачпад) з підтримкою Multi-Touch
Сканер відбитків пальців: ні
Вбудований модуль безпеки (TPM): 2.0
Потужність батареї: 60 Вт·ч
Швидка зарядка: до 50% за 30 хвилин
Час роботи, до: 4.1 год
Блок живлення: 170W Slim Tip (3-pin)
Операційна система: без ОС
Матеріал кришки: пластик
Матеріал корпусу: пластик
Колір кришки: сірий
Колір корпусу: Сірий
Розміри: 359.9 × 258.7 × 23.9 мм Вага: 2.38 кг
Вбудована графіка: Intel UHD Graphics (16 EU) Дискретна графіка: nbsp; nVidia GeForce RTX 4050 6 ГБ GDDR6
Діагональ екрану: 15.6 Тип матриці: IPS Яскравість екрану: 300 нит Роздільна здатність екрана: 19.12 × 1080 (FullHD)
Частота оновлення екрана: 144 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: nVidia G-Sync
Колірне охоплення: 100% sRGB
Поверхня екрану: антибликова
Оперативна пам'ять: 16 ГБ
Тип пам'яті: DDR5-4800
Кількість слотів для пам'яті: 2
Макс. підтримуваний об'єм пам'яті: 32 ГБ
Ємність SSD: 512 ГБ Тип SSD: M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Оптичний привід: відсутній
LAN: 1 × Gigabit Ethernet (RJ-45)
Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth: 5.2 Роз'єми USB/Thunderbolt: 3 × USB 3.1
1 × USB-C 3.2 Gen 2
Кардрідер: відсутня
Відеопорти: 1 × HDMI
Веб-камера: Full HD 1080p with E-shutter Аудіочіпсет: Realtek ALC3287 Акустика: Nahimic Audio, 2 x 2W Мікрофон: Nbsp; стерео
Аудіопорти: комбо-роз'єм для навушників/мікрофона
Клавіатура: кнопкова з цифровим блоком
Розкладка клавіатури: латиниця
українська
Підсвітка клавіа LED
Вказівний пристрій: сенсорна панель (тачпад) з підтримкою Multi-Touch
Сканер відбитків пальців: ні
Вбудований модуль безпеки (TPM): 2.0
Потужність батареї: 60 Вт·ч
Швидка зарядка: до 50% за 30 хвилин
Час роботи, до: 4.1 год
Блок живлення: 170W Slim Tip (3-pin)
Операційна система: без ОС
Матеріал кришки: пластик
Матеріал корпусу: пластик
Колір кришки: сірий
Колір корпусу: Сірий
Розміри: 359.9 × 258.7 × 23.9 мм Вага: 2.38 кг
| Laptop type | Game |
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Memory slots | 2 x SO-DIMM |
| В наявності | Так |
| Update frequency | 144 Hz |
| Manufacturer | Lenovo |
| Type of | A laptop |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Screen size, inches | 15.6 |
| Laptop diagonal | 15 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Colour | Gray |
| Safety | TPM module |
| GPU family | Nvidia |
| Graphics card type | Discrete |
| Memory type | DDR5 |
| Memory | 16 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| SSD capacity | 512 GB |
| Processor family | Intel Core i5 |
| Network adapter Voltronic JP1081B/KY-RD9700 1хGE LAN | There is |
| OS | DOS |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.