Модуль Evromod II 25x50, кат.6, UTP MEU-00056-02 (WEU-00056-02)
Розеткова вставка Euromod II, G + M1, 1 x RJ45, кутова, 568A / B, UTP, PowerCat 6, біла
| Тип виконання | неекранована |
| аксесуари | рамка Euromod |
| Категорія | категорія 6 |
| Тип конфігуруються | модульні |
| модулі | Evromod |
| Транспортні вагогабаритні характеристики | |
| Обсяг | 25 куб. см. |
| вага | 12 грам |
| довжина | 50 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 20 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Molex |
| Тип | Модуль для розеток і патчпанелі |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
Кабельний канал з ПВХ чорного кольору, 60х40мм, Серія LHD, ПВХ (LH 60X40_FD)
Арт: LH 60X40_FD
Код: 976972
Кут внутрішній (регульований) для EKD 80х40 мм, Серія EKD, ПВХ (8505_HB)
Арт: 8505_HB
Код: 976969
Фронтальная панель Ajax SideCover (LAN) white
Арт: Ajax SideCover (LAN) white
Код: 954657
Вимикач Panasonic Karre Plus 55 двоклавішний з підсвічуванням, білий (WDTC90102WH-UA1)
Арт: WDTC90102WH-UA1
Код: 927084
Вимикач Panasonic Karre Plus 55 двоклавішний, білий (WDTC90092WH-UA1)
Арт: WDTC90092WH-UA1
Код: 927083
Хомут червячный оцинкованный APRO W1 16-25мм ( (APRO W1 16-25мм (50шт) оцинкованный)
Арт: APRO W1 16-25мм (50шт) оцинкованный
Код: 921096
Фронтальная панель Ajax SideCover (LAN) black
Арт: Ajax SideCover (LAN) black
Код: 920549
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.