Рюкзак ASUS TUF VP4700 17" (90XB06Q0-BBP010)
| Особливості | Водовідштовхувальний |
| Розміри | 46.50 x 32.50 x 13.00 см |
| Розмір відсіку NB | 44.00 x 32.00 x 4.00 см |
| Вага | 0.62 кг |
| Матеріал | Polyester |
| Максимальний розмір | 17" |
| В наявності | Так |
| Діагональ ноутбука | До 17 " |
| Виробник | Asus |
| Тип | Рюкзак |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Рекомендуємо переглянути
Рюкзак ROG Backpack BP1501G 17Black ASUS ROG Backpack BP1501G 17 Black (90XB04ZN-BBP020)
Арт: 90XB04ZN-BBP020
Код: 731369
Рюкзак для ноутбука RivaCase 17.3" 8461 Tegel, Black (8461Black) (8461 (Black))
Арт: 8461 (Black)
Код: 403756
Сумка для ноутбука Case Logic Value Laptop Bag VNCI-217 17.3" Black (3201490)
Арт: 3201490
Код: 346054
Сумка для ноутбука Case Logic 17.3" Advantage Clamshell Bag ADVB-117 Black (3203991) (3203991 Black)
Арт: 3203991 Black
Код: 313087
Сумка для ноутбука Case Logic 17.3" Advantage Attache ADVA-117 Black (3204204) (3204204 Black)
Арт: 3204204 Black
Код: 313085
Рюкзак для ноутбука RivaCase 17.3" 8365 Black (8365Black) (8365 (Black))
Арт: 8365 (Black)
Код: 213767
Рюкзак для ноутбука RivaCase 17.3" 8365 Blue (8365Blue) (8365 (Blue))
Арт: 8365 (Blue)
Код: 213766
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.