Монітор IIYAMA ProLite T2752MSC-W1 (XUB2492QSU-B1)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: сенсорний
Яскравість дисплея: 360 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...83 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...60 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 1 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...90 °
VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 30 Вт Енергоспоживання (очікування): 1.5 Вт Розміри: 614 × 403 × 239.5 мм
Вага: 6.7 кг
Колір рамки: білий
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: сенсорний
Яскравість дисплея: 360 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...83 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...60 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 1 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...90 °
VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 30 Вт Енергоспоживання (очікування): 1.5 Вт Розміри: 614 × 403 × 239.5 мм
Вага: 6.7 кг
Колір рамки: білий
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker Free |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | T2752MSC-W1 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | IIYAMA |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.