Мережеве сховище NAS Synology DS124
| https://www.synology.com/en-us/products/DS124#specs | |
| Код товару | DS124 |
| Процесор | Realtek RTD1619B |
| Пам',ять | 1 ГБ |
| Відсіки для дисків | 1 |
| Тип сумісних дисків | 3.5" SATA HDD |
| Тип сумісних дисків | 2.5" SATA SSD |
| Мережеві порти RJ-45 1GbE LAN | 1 |
| USB порти | 2 |
| Розмір (висота х ширина х глибина) | 166 мм x 71 мм x 224 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
Комплектация:
| Пристрій |
| Набір приладдя |
| Кабель живлення |
| Мережевий кабель RJ-45 1шт |
| Посібник зі швидкого встановлення |
| Виробник | Synology |
| Тип | Мережеве сховище (NAS) |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Рекомендуємо переглянути
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.