Акустична система GamePro GS290 RGB USB Black
Комп'ютерна акустична система з двох колонок може бути відмінним доповненням для вашого робочого місця.
Кожна колонка має потужність 3 Вт, що може забезпечити якісний звук для вашого комп'ютера.
Дводюймові динаміки забезпечать якісний звук, що дозволить насолоджуватися високою якістю звуку під час перегляду відео, прослуховування музики або гри.
Підключення акустичної системи до комп'ютера здійснюється за допомогою кабелю USB та AUX 3.5 мм. Це дозволяє забезпечити зручне з'єднання без необхідності живлення від мережі.
7-кольорове підсвічування з ефектом переливання може створити чудову атмосферу під час роботи з комп'ютером. Це може бути особливо корисним під час вечірньої роботи чи гри у темному приміщенні .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Акустична система |
| Виробник | GamePro |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.