Монітор PHILIPS 27M2N3200A/00
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 0.5 мс
Час відгуку (MPRT): 0.5 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки : 30...200 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн HDR: HDR10
sRGB: 128% Adobe RGB: 90% DCI-P3: 95% Відеороз'єми: ;1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...20 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 27 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 614 × 368 × 60 мм
Розміри: 614 × 519 × 261 мм
Вага (без підставки): 4 кг
Вага: 5.82 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 0.5 мс
Час відгуку (MPRT): 0.5 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки : 30...200 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн HDR: HDR10
sRGB: 128% Adobe RGB: 90% DCI-P3: 95% Відеороз'єми: ;1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...20 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 27 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 614 × 368 × 60 мм
Розміри: 614 × 519 × 261 мм
Вага (без підставки): 4 кг
Вага: 5.82 кг
Колір рамки: чорний
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | CrossHair |
| Update frequency | 180 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| Modification | 27M2N3200A/00 |
| Manufacturer | Philips |
| Type of | Monitor |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.