Кулер для корпуса Deepcool XFAN 120
Кулер для корпусу Deepcool XFAN 120 - це кулер, який використовується для охолодження корпусу ПК. Пристрій забезпечить надходження оптимального потоку повітря і порадує вас тихою роботою. Воно виготовлено з високоякісного пластику. Сумісність з Intel LGA 1150/1155/1156 і LGA775. Низька швидкість обертання забезпечує тиху роботу.
| В наявності | Так |
| Рівень шуму | 26dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Колір підсвічування | ні |
| Струм споживання вентиляторами | 0.07 А |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1300RPM |
| Енергоспоживання вентиляторів | 0.84 Вт |
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Вага | 180 г |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Повітрянний струм | 44.71 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | DeepCool |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 120 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 1300 |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 26 |
| Розміри, мм | 120x120x25 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.