Монітор AOC 27G2ZN3/BK
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота поновлення: 280 Гц
Час відгуку: 0.5 мс
Час відгуку (MPRT): 0.5 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 4000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...255 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...280 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
sRGB: 123.3 %
DCI-P3: 92.2%
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Ергономіка: регулювання за висотою
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23°
VESA: 100×100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 27 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 612.5×365.8×48.8 мм
Розміри: 612.5 × 398.6 × 227.4 мм
Вага (без підставки): 3.65 кг
Вага: 4.98 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота поновлення: 280 Гц
Час відгуку: 0.5 мс
Час відгуку (MPRT): 0.5 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 4000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...255 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...280 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: HDR10
sRGB: 123.3 %
DCI-P3: 92.2%
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Ергономіка: регулювання за висотою
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23°
VESA: 100×100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 27 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 612.5×365.8×48.8 мм
Розміри: 612.5 × 398.6 × 227.4 мм
Вага (без підставки): 3.65 кг
Вага: 4.98 кг
Колір рамки: чорний
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | CrossHair |
| Update frequency | 280 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| Modification | 27G2ZN3/BK |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | AOC |
| HDMI | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.