Портативна Батарея Proove Hoodman Magnetic 20W 10000mAh black (PBH120010001 black)
Proove Hoodman Magnetic – рюкзачок для вашого смартфона!
Основні характеристики:
- LED-дисплей,
- Потужність: 20W,
- Технологія MagSafe,
- Швидка зарядка: PD,
- Вхід: Type-C, Lightning,
- Вихід: Type-C, MagSafe,
- Місткість батареї: 10000 mAh,
- Матеріал: вогнестійкий пластик.
Універсальність
Proove Hoodman Magnetic сучасний девайс, який може зарядити ваш гаджет як за допомогою дроту, так і без. Повербанк обладнаний технологією MagSafe, що дозволяє зарядити айфон без жодного дроту, та портом Type-C, який дозволяє зарядити будь-який інший гаджет.
Особливість
Proove Hoodman Magnetic обладнаний Led-дисплеєм, що показує поточну кількість заряду.
Технічні характеристики
Proove Hoodman Magnetic виготовлений з вогнестійкого пластику, що гарантує безпечну зарядку. Прилад обладнаний портом Type-C потужністю 20W та MagSafe потужністю 15W. Сила струму кожному виході:
MagSafe: 5V/1A, 9V/1.25A, 9V/1.67A,
Туре-С: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A.
Захисні властивості
Proove Hoodman Magnetic має літій-полімерний акумулятор із багаторівневою системою захисту. Вбудована інтелектуальна система розпізнає підключений пристрій та регулює подачу енергії, оберігаючи ваші девайси від надлишку струму або напруги, високих температур та короткого замикання.
| Дизайн | black |
| Ємність | 10 000mAh |
| Бренд | Proove |
| Швидка зарядка 1 | Power Delivery |
| Матеріал | Вогнестійкий пластик |
| Потужність | 20W |
| В наявності | Так |
| Тип | Батарея універсальна |
| Виробник | Proove |
| Ємність, Ач | 10000 |
| Потужність, Вт | 20-25 |
| Вихідні роз'єми | USBx3 і більше |
| Особливості | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.