Охолоджувач для проц . Noctua Intel LGA1851/LGA1700/LGA1200/LGA1156/LGA1155/LGA1151/LGA11 (NH-D15 G2)
| Конектор (роз'єм), pin | 4-pin PWM |
| Розміри, мм | 165x150x161мм |
| Тип підшипника | SSO2 |
| Швидкість обертання, об/хв | до 1500 об/хв |
| Рівень шуму, дБ | <24.8дБ |
| Матеріал радіатора | мідь+8теплов.трубок |
| Кількість у ящику, шт | 8шт. в коробці |
| Тепловий пакет (TDP), Вт | Intel/AMD 280W |
| Виробник | Noctua |
| В наявності | Так |
| Основні характеристики | |
| Виробник | Noctua |
| Роз'єм CPU | Socket LGA 1150 |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 72 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Корпус ASUS A32 Plus White (90DC00S3-B19000 WHITE)
Арт: 90DC00S3-B19000 WHITE
Код: 931722
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE BarraCuda 16TB SATA/512MB (ST16000DM001)
Арт: ST16000DM001
Код: 901073
Кулер ASUS PRIME MR120 REVERSE ARGB WHITE 3IN1 (90DA00L3-B09020)
Арт: 90DA00L3-B09020
Код: 874366
Відеокарта ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 White OC (TUF-RTX5070TI-O16G-WHITE-GAMING)
Арт: TUF-RTX5070TI-O16G-WHITE-GAMING
Код: 845015
Блок живлення Seasonic 1000W FOCUS-GX-1000-ATX31 (SRP-FGX102-A5A32SF)
Арт: FOCUS-GX-1000-ATX31
Код: 844346
Процесор INTEL Core Ultra 7 265K 3.9GHz s1851 Tray (AT8076806412)
Арт: AT8076806412
Код: 843798
Рекомендуємо переглянути
Система охолодження для комп"ютерного процесора ACFRE00201A ARCTIC
Арт: ACFRE00201A
Код: 978819
Система охолодження для комп"ютерного процесора ACFRE00202A ARCTIC
Арт: ACFRE00202A
Код: 978818
Система охолодження для комп"ютерного процесора ACFRE00200A ARCTIC
Арт: ACFRE00200A
Код: 978817
Система рідинного охолодження для комп"ютерного процесора MULTI SOCKET C (CORELIQUID A17MLG EDITION)
Арт: CORELIQUID A17MLG EDITION
Код: 976176
Охолоджувач для проц. Noctua NH-D15 G2 Chromax bk, Intel LGA1954/1851/1700 (NH-D15 G2 CHROMAX.BLACK)
Арт: NH-D15 G2 CHROMAX.BLACK
Код: 956371
Система водяного охлаждения Asus ProArt LC 240 (90RC01K0-M0EAY0), Intel:1150/1151/1152/1155/1156/120
Арт: 90RC01K0-M0EAY0
Код: 954331
Система водяного охлаждения ID-Cooling DL360 Max, Intel: 1851/1700/1200/1151/1150/1155/1156, AMD: АМ
Арт: DL360 MAX
Код: 940295
Система водяного охлаждения MSI MPG CoreLiquid P13 360 White, Intel: LGA1851/1700, AMD: AM5/AM4, 394
Арт: MPG CoreLiquid P13 360 White
Код: 939553
Система водяного охлаждения MSI MPG CoreLiquid P13 360, Intel: LGA1851/1700, AMD: AM5/AM4, 394x119.6
Арт: MPG CoreLiquid P13 360
Код: 939552
Водяне охолодження для ПК NZXT, Kraken Plus V2 240mm AIO liquid cooler w/Displ Radiato (RL-KN240-B2)
Арт: RL-KN240-B2
Код: 926138
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.