Мобільний телефон HMD Pulse Pro 8/256Gb Black Ocean
Операційна система: Android
Технології зв'язку: GSM (2G)
HSPA (3G)
LTE (4G)
Процесор: Unisoc T606 (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55)
Кількість ядер процесора: 8
Графічний прискорювач: Mali-G57 MP1
Дисплей: 6.56"
Роздільна здатність дисплея: 1612 × 720 (HD+)
Частота оновлення дисплея: 90 Гц
Щільність пікселів: 265 ppi
Яскравість дисплея: 480 ніт (тип.), 600 ніт (макс.)
Тип дисплея: IPS
Об'єм внутрішньої пам'яті: 256 ГБ
Об'єм оперативної пам'яті: 8 ГБ
Основна камера: 2 модулі
Тип камерних модулів: ширококутний
датчик глибини
Додаткові функції камери: автофокус
Роздільна здатність основної камери: 50 Мп
Роздільна здатність селфі-камери: 50 Мп
Особливості оптики: тильні камери 50 Мп + 2 Мп
Тип спалаху: LED
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.0
NFC: є
Інтернет: 4G-LTE
3G
EDGE
GPRS
Порти: USB Type-C
mini-jack 3.5 мм
Навігація: GPS
Assisted GPS (A-GPS)
Galileo
цифровий компас
Звук: моно-динамік
Датчики: акселерометр (G-сенсор)
магнітометр
освітленості
наближення
Слот для картки пам'яті: Micro-SD
Макс. об'єм картки пам'яті: 256 ГБ
Біометрична автентифікація: система розпізнавання обличчя
сканер відбитків пальців
Кількість підтримуваних SIM-карток: 1
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Ємність акумулятора: 5000 мА · год
Підтримка бездротової зарядки: ні
Підтримка швидкого заряджання: 20 Вт
Матеріал корпусу: пластик
Стандарт захисту: IP52
Розміри: 75×163.2×8.6 мм
Вага: 196 г
Колір: чорний
Технології зв'язку: GSM (2G)
HSPA (3G)
LTE (4G)
Процесор: Unisoc T606 (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55)
Кількість ядер процесора: 8
Графічний прискорювач: Mali-G57 MP1
Дисплей: 6.56"
Роздільна здатність дисплея: 1612 × 720 (HD+)
Частота оновлення дисплея: 90 Гц
Щільність пікселів: 265 ppi
Яскравість дисплея: 480 ніт (тип.), 600 ніт (макс.)
Тип дисплея: IPS
Об'єм внутрішньої пам'яті: 256 ГБ
Об'єм оперативної пам'яті: 8 ГБ
Основна камера: 2 модулі
Тип камерних модулів: ширококутний
датчик глибини
Додаткові функції камери: автофокус
Роздільна здатність основної камери: 50 Мп
Роздільна здатність селфі-камери: 50 Мп
Особливості оптики: тильні камери 50 Мп + 2 Мп
Тип спалаху: LED
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.0
NFC: є
Інтернет: 4G-LTE
3G
EDGE
GPRS
Порти: USB Type-C
mini-jack 3.5 мм
Навігація: GPS
Assisted GPS (A-GPS)
Galileo
цифровий компас
Звук: моно-динамік
Датчики: акселерометр (G-сенсор)
магнітометр
освітленості
наближення
Слот для картки пам'яті: Micro-SD
Макс. об'єм картки пам'яті: 256 ГБ
Біометрична автентифікація: система розпізнавання обличчя
сканер відбитків пальців
Кількість підтримуваних SIM-карток: 1
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Ємність акумулятора: 5000 мА · год
Підтримка бездротової зарядки: ні
Підтримка швидкого заряджання: 20 Вт
Матеріал корпусу: пластик
Стандарт захисту: IP52
Розміри: 75×163.2×8.6 мм
Вага: 196 г
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Manufacturer | HMD |
| Type of | Mobile phone |
| Form factor | Monoblock |
| Internal memory | 256 Gb |
| SIM card format | Nano |
| Communication Standards (GSM) | не задано |
| Number of Cores | 8 core |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Communication generation (2G / 3G / 4G) | не задано |
| Camera features | Autofocus |
| Memory expansion | MicroSD (TransFlash), up to 256 Gb |
| Built-in sensors | Gyroscope |
| Wireless connections | Bluetooth |
| Organizer | Alarm clock |
| Phone class | Smartphones |
| Colour | Black |
| Multimedia | Video player |
| Navigation | GPS |
| Special features | не задано |
| Call management | не задано |
| Messages | не задано |
| Display type | IPS |
| Interfaces and Connections | не задано |
| CPU frequency | 2 GHz |
| The number of SIM-cards | 1 SIM |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Type of shell | Monoblock |
| Color mob | The black |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.