Монітор ACER Nitro XF273UW2bmiiprx (UM.HX3EE.204)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 240 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 0.5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний : 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 ° Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд HDR: DisplayHDR 400 sRGB: 99 % Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...25 °
VESA: 100 × ; 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 44 Вт
Розміри (без підставки): 614 × 368 × 68 мм
Розміри: 614 × 521 × 234 мм
Вага (без підставки): 4.5 кг Вага: 5.98 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 240 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 0.5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний : 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 ° Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд HDR: DisplayHDR 400 sRGB: 99 % Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...25 °
VESA: 100 × ; 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 44 Вт
Розміри (без підставки): 614 × 368 × 68 мм
Розміри: 614 × 521 × 234 мм
Вага (без підставки): 4.5 кг Вага: 5.98 кг Колір рамки: чорний
| Технології покращення зображення | Flicker-Less |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Яскравість | 400 кд/м 2 |
| Модифікація | UM.HX3EE.204 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Acer |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.