Монітор 27" Acer Nitro XV272UF3bmiiprx (UM.HX2EE.317)
Частота обновления
300 Гц
Диагональ дисплея
27"
Максимальное разрешение дисплея
2560x1440 (2K QHD)
Время реакции матрицы
1 мс / 0.5 мс (GTG, Min.)
Встроенный тюнер
Нет
Яркость дисплея
400 кд/м²
Тип матрицы
IPS
Интерфейсы
DisplayPort
2 x HDMI
3.5 мм (mini-jack)
Страна-производитель товара
Китай
Подсветка матрицы
LED (WLED)
Контрастность дисплея
1000:1
Особенности
"Безрамочный" (Сinema screen)
Угол обзора горизонтальный
178°
Игровые технологии
AMD FreeSync Premium
Встроенные колонки
Есть
Цвет
Black
Угол обзора вертикальный
178°
Отношение сторон
16:9
VESA
100х100 мм
Максимальное количество цветов
1.07 млрд, 8 bit+FRC (10 bit with dithering)
Встроенная веб-камера
Нет
Покрытие
Матовое
Потребляемая мощность
45 Вт
Габариты монитора, масса
С подставкой: 614 x 549 x 249 мм
Без подставки: 614 x 368 x 77 мм
С подставкой (кг): 6.2 кг
Без подставки (кг): 4.58 кг
Варианты регулировки положения дисплея
Наклон -5/+25 градусов
Регулировка высоты - 150 мм
Вращение вокруг оси (Swivel) - -20/+20 град
Переворот (Pivot) - +/-90°
Дополнительные опции
99% sRGB
ZeroFrame
Internal (C13/C14) Power
VESA DisplayHDR 400
Comfyview
Low Dimming
Flicker-Less
VisionCare 1.0
BluelightShield
Комплект поставки
Монитор
Кабель HDMI
Документация
Количество в упаковке, шт
1
Страна регистрации бренда
Китай
Гарантия
36 месяцев
300 Гц
Диагональ дисплея
27"
Максимальное разрешение дисплея
2560x1440 (2K QHD)
Время реакции матрицы
1 мс / 0.5 мс (GTG, Min.)
Встроенный тюнер
Нет
Яркость дисплея
400 кд/м²
Тип матрицы
IPS
Интерфейсы
DisplayPort
2 x HDMI
3.5 мм (mini-jack)
Страна-производитель товара
Китай
Подсветка матрицы
LED (WLED)
Контрастность дисплея
1000:1
Особенности
"Безрамочный" (Сinema screen)
Угол обзора горизонтальный
178°
Игровые технологии
AMD FreeSync Premium
Встроенные колонки
Есть
Цвет
Black
Угол обзора вертикальный
178°
Отношение сторон
16:9
VESA
100х100 мм
Максимальное количество цветов
1.07 млрд, 8 bit+FRC (10 bit with dithering)
Встроенная веб-камера
Нет
Покрытие
Матовое
Потребляемая мощность
45 Вт
Габариты монитора, масса
С подставкой: 614 x 549 x 249 мм
Без подставки: 614 x 368 x 77 мм
С подставкой (кг): 6.2 кг
Без подставки (кг): 4.58 кг
Варианты регулировки положения дисплея
Наклон -5/+25 градусов
Регулировка высоты - 150 мм
Вращение вокруг оси (Swivel) - -20/+20 град
Переворот (Pivot) - +/-90°
Дополнительные опции
99% sRGB
ZeroFrame
Internal (C13/C14) Power
VESA DisplayHDR 400
Comfyview
Low Dimming
Flicker-Less
VisionCare 1.0
BluelightShield
Комплект поставки
Монитор
Кабель HDMI
Документация
Количество в упаковке, шт
1
Страна регистрации бренда
Китай
Гарантия
36 месяцев
| Частота поновлення | 300 Гц |
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 400 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Flicker-Less |
| Модифікація | UM.HX2EE.317 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Acer |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.