Монітор AOC C27G4ZXE
Діагональ:27 "Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)Матриця:*VA, відгук 1 мс, MPRT 0.3 мсЧастота:280 ГцКонтрастність:4 000:1Яскравість:300 кд/м&s&sup Adaptive-Sync, Flicker-FreeРоз'єми :HDMI, DisplayPort
| Поверхня екрану | Антивідблиску |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Регулювання нахилу |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 300 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | CrossHair |
| Частота поновлення | 280 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Модифікація | C27G4ZXE |
| Тип | Монітор |
| Виробник | AOC |
| HDMI | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.